X
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)
Zobacz informacje na temat plików cookies

NOWOŚCI

Biblioteka Akustyczna
Cena: 29.90 PLN

Cena MP3: 25.90 PLN

Jacek Hempel

Będzie tylko lepiej!

Czyta Jacek Kałucki i Marek Siudym

ISBN: 978-83-78780-20-5
Czas nagrania:
Nośnik: 1 CD mp3
Data wydania: 2012-10-24


../upload/SKLEP-IKONA-CZARNA-SKLEP.jpg


Kontynuacja Jakoś to będzie…. Bohaterowie, „zaradny chłop” i „zagubiony inteligent” spotykają się po latach. W ich życiu wiele się zmieniło: priorytety, status społeczny, rozczarowania i pasje. Nadal dzieli ich sporo, ale łączy fakt życia w jednym kraju, czy znajdą ze sobą wspólny język?


Sztuka o błędach w relacjach międzyludzkich. Żyjemy obok siebie, jednak często nie potrafimy porozumieć się nawet z najbliższymi. Boimy się lub nie potrafimy spojrzeć realnie w przyszłość. Nie odnajdujemy potencjału, który w nas drzemie. Żyjemy często w swojej małej stabilizacji, kompletnie zapominając o innych.


Będzie tylko lepiej jest znakomitą komedią obyczajową z zabawnymi, typowymi dla tego gatunku sztuki dialogami oraz wartką akcją i ostro zarysowanymi postaciami.


Audiobook w pełni udźwiękowiony.


Występują:


JACEK KAŁUCKI Absolwent warszawskiej PWST (1978). Zadebiutował rolą Nieznajomego w „Horsztyńskim". Później Demetriusz w „Śnie nocy letniej", Saint-Just w „Dr Guillotin" oraz nagradzana rola Ahr-Schreitera w „Mrokach".


MAREK SIUDYM Absolwent PWST w Warszawie (1974). Polski aktor filmowy, teatralny i kabaretowy, specjalizujący się w rolach komediowych i charakterystycznych, mający także na swoim koncie kilka pierwszoplanowych ról dramatycznych. Występował w teatrach warszawskich: Rozmaitości (1974-81), Kwadrat (od 1990). Popularność przyniosły mu występy w "Kabarecie Olgi Lipińskiej".


PATRONAT:

../upload/thumb/empik.com-logo.jpg


ISBN: 978-83-78780-20-5

e-ISBN: 978-83-78780-21-2


COPYRIGHTS

Copyright © Jacek Hempel

Copyright © for the audio edition by Biblioteka Akustyczna, 2012